ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Εκτύπωση

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡ/ΚΗ Δ/ΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ & Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ Ν. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΡΟΔΟΥ «ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ»

Αγ. Ιωάννου-Ιαλυσός 85101

'   22410 - 91810 & 91451

fax   22410 - 91426

e-mail: gymialys@sch.gr

Ιαλυσός, 31 Ιανουαρίου 2017

Αρ. Πρωτ: 808

Προς:  Κάθε Ενδιαφερόμενο

Θέμα: «Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πραγματοποίηση εκπαιδευτικής εκδρομής

Το Γυμνάσιο Ιαλυσού «ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ» προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς Τουριστικά Γραφεία που διαθέτουν πούλμαν, ΚΤΕΛ, ΡΟΔΑ κτλ., με υποβολή σφραγισμένων προσφορών για την πραγματοποίηση ημερήσιας εκπαιδευτικής επίσκεψης όλων των τάξεων του σχολείου με τα εξής στοιχεία:

Ημερομηνία πραγματοποίησης επίσκεψης: Τρίτη 21 Φεβρουαρίου 2017

Δρομολόγιο: Ιαλυσός – Κινηματοθέατρο «ΜΕΤΡΟΠΟΛ» – Ιαλυσός

Απαιτούμενος αριθμός πούλμαν: 2

Ώρα αναχώρησης: 8:15 π.μ.

Ώρα επιστροφής: 10:30 μ.μ.

Τα λεωφορεία θα πρέπει να διαθέτουν τις προβλεπόμενες από την κείμενη νομοθεσία προδιαγραφές, δηλαδή να είναι ελεγμένα από ΚΤΕΟ, να διαθέτουν έγγραφα καταλληλότητας του οχήματος, επαγγελματική άδεια οδήγησης για τον οδηγό, ελαστικά οχήματος σε άριστη κατάσταση, οχήματα πλήρως κλιματιζόμενα, καθώς να διαθέτουν όλες τις προϋποθέσεις για την ασφαλή μετακίνηση μαθητών (ζώνες ασφαλείας, έμπειρος οδηγός κτλ.). Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική τιμή με ΦΠΑ.

Οι προσφορές θα πρέπει να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους έως Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 12:00 στο γραφείο της διεύθυνσης του σχολείου, στην οδό Αγ. Ιωάννου 2 – Ιαλυσός.

Σάρλης Κ. Ιωάννης, Md.

ΠΕ20 Πληροφορικής