label
eTwinning Γενικά Διαγωνισμοί-Διακρίσεις

Βράβευση του σχολείου μας με την ετικέτα σχολείου eTwinning 2023-24

Το «ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ» βραβεύτηκε με την Ετικέτα Σχολείου eTwinning 2023-2024. Πρόκειται για ένα σπουδαίο επίτευγμα της ομάδας eTwinning του σχολείου μας! Η επίσημη ανακοίνωση θα δημοσιευτεί σύντομα στην Ευρωπαϊκή Σχολική Εκπαιδευτική Πλατφόρμα και σε άλλα κανάλια ειδήσεων eTwinning και της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Τι έπεται:

-Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την ετικέτα του σχολείου eTwinning στον ιστότοπο του σχολείου μας

-Σύντομα, ο Εθνικός Οργανισμός Υποστήριξής σας θα μας στείλει ένα πακέτο που περιέχει κάποιο υλικό eTwinning και φυσικά την πλακέτα του Σχολείου eTwinning.

-Θα προσκληθούμε να συμμετάσχουμε στην ομάδα των Σχολείων eTwinning και στις διάφορες δραστηριότητες που είναι αφιερωμένες στα Σχολεία eTwinning.

Αποτελεί μια σπουδαία διάκριση για το σχολείο μας καθώς η αποστολή των σχολείων eTwinning παρουσιάζεται στο παρακάτω έγγραφο: