Σημαντική ενημέρωση PDF Εκτύπωση E-mail

Κυριακή, 17 Μάιος 2020 16:46

Checklist για μαθητές 001

FileΠεριγραφή
Download this file (Checklist για μαθητές.pdf)Checklist για μαθητές.pdf
Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 17 Μάιος 2020 17:29

Τι πρέπει να γνωρίζω για τον Covid-19 PDF Εκτύπωση E-mail
Κυριακή, 17 Μάιος 2020 16:39

COVID-19  Τι πρέπει να γνωρίζω για να προστατεύσω τον ευατό μου και το σχολείο μου.

Αναλυτικές οδηγίες στο συνημμένο αρχείο

FileΠεριγραφή
Download this file (Τι πρέπει να γνωρίζω για τον Covid-19.pdf)Τι πρέπει να γνωρίζω για τον Covid-19Τι πρέπει να γνωρίζω για να προστατεύσω τον εαυτό μου και το σχολείο μου
Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 17 Μάιος 2020 17:30

Υγιεινή Χεριών για Covid-19 PDF Εκτύπωση E-mail
Κυριακή, 17 Μάιος 2020 16:28

school poster steps 001

FileΠεριγραφή
Download this file (school_poster_steps.pdf)Υγιεινή των Χεριών6 βήματα για την σωστή Υγιεινή των Χεριών
Τελευταία Ενημέρωση στις Κυριακή, 17 Μάιος 2020 17:31

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκδρομή με λεωφορεία στο Αθλητικό Κέντρο Καρακόνερο PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 14 Οκτώβριος 2019 07:57

Συγκεκριμένα:

1. Οι εκδρομή θα πραγματοποιηθεί στις 30 Οκτωβρίου 2019 ημέρα Τετάρτη.
  2. Το πρόγραμμα της εκδρομής θα περιλαμβάνει: μετάβαση με πούλμαν από το Γυμνάσιο Ιαλυσού στις εγκαταστάσεις του Αθλητικού Κέντρου Καρακόνερο στη Ρόδο και επιστροφή στο Γυμνάσιο Ιαλυσού (αναχώρηση περίπου στις 08:30 και επιστροφή στις 14:00).
  3. Ο πιθανός αριθμός των συμμετεχόντων θα είναι 300 μαθητές και 25 εκπαιδευτικοί.
  4. Η προσφορά θα πρέπει να περιέχει και να εξασφαλίζει τα παρακάτω:
  5. Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή, όπως ορίζει η κείμενη νομοθεσία.
  6. Πρόσθετη ασφάλιση για περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας μαθητή ή συνοδού καθηγητή.
  7. Την αντιμετώπιση της περίπτωσης που δεν θα πραγματοποιηθεί η εκδρομή στις προβλεπόμενες ημερομηνίες λόγω ανωτέρας βίας.
  8. Με την προσφορά θα κατατεθεί από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει το ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο πρέπει να βρίσκεται σε ισχύ.
  9. Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή (με ΦΠΑ) της εκδρομής, αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή χωριστά.
  10. Επιπλέον θα πρέπει να υπάρχει απαραιτήτως προσφορά σε ηλεκτρονική μορφή (doc ή pdf) για να είναι εύκολη η ανάρτησή της στο διαδίκτυο.
  11. Οι προσφορές θα πρέπει να αποσταλούν με ηλεκτρονική αλληλογραφία στο: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. ή να κατατεθούν σε κλειστούς φακέλους μέχρι την  18/10/2019 και ώρα 11:30π.μ. στο γραφείο του Δ/ντή του Γυμνασίου Ιαλυσού ( οδός Αγ. Ιωάννου).

Κοζάς Κωνσταντίνος

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 14 Οκτώβριος 2019 08:14